Dobierz mikroinstalację fb rss
Tu jesteś Dobierz instalację OZE

Dobierz instalację OZE

Szybki dobór mikroinstalacji OZE

Wstępny dobór instalacji OZE w oparciu o podstawowe informacje dostarczone przez użytkownika. Otrzymujesz wyniki natychmiast po zakończeniu wprowadzania danych. Na tym etapie dowiesz się, które z technologii OZE są dla Ciebie najbardziej opłacalne. Pokażemy podstawowe parametry techniczne optymalnie dobranych urządzeń. Ponadto podpowiemy czy możesz skorzystać z istniejących programów wsparcia finansowego i kiedy nastąpi zwrot inwestycji, a także jakie możesz ponieść nakłady inwestycyjne oraz ile kosztować będzie cię eksploatacja systemów OZE.

Zobacz przykład

Przejdź do doboru wstępnego

 

Szczegółowy dobór mikroinstalacji OZE ze studium wykonalności

Indywidualny dobór mikroinstalacji OZE z uwzględnieniem wszystkich preferencji użytkownika, rozszerzony o szczegółowe opracowanie aspektów technicznych i ekonomicznych inwestycji.

Otrzymasz od nas raport, który stanowić będzie podstawę do stworzenia dokumentacji projektowej wybranych instalacji OZE. Uwzględnimy w raporcie indywidualne uwarunkowania, charakterystyczne dla Twojej lokalizacji. Rozważymy szczegółowo wszystkie możliwości zastosowania odnawialnych źródeł energii we wskazanym przez Ciebie obiekcie, zarówno w postaci pojedynczych technologii, jak również instalacji hybrydowych (składających się z kilku typów OZE). Ponadto opracujemy w pełni część ekonomiczną projektu, która może stanowić podstawę do wniosku o finansowanie inwestycji przez banki lub fundusze obsługujące systemy wsparcia finansowego.

Zobacz spis treści raportu

Przejdź do szczegółowego doboru

Do wypełnienia ankiet konieczne jest założenie bezpłatnego konta użytkownika i wykupienie dostępu do obu ankiet. Po przeprowadzeniu szybkiego doboru mikroinstalacji OZE, jej wyniki zostaną uwzględnione w kwestionariuszu szczegółowym.

Szybki kontakt

Jeśli masz uwagi dot. funkcjonalności strony lub potrzebujesz pomocy przy doborze mikroinstalacji OZE, napisz do nas!